افتتاح پروژه کمربندی شمالی شهر رباط کریم بلوار یادگار حضرت امام خمینی (ره)

 این پروژه از سال 1385 براساس طرح هادی شهر رباط کریم آغاز شد. طول این پروژه 6500 متر،باندماشین رو 45 مترعرض و مساحت اراضی تملک شده جهت کمربندی و حاشیه فضای سبز آن 65 هکتار است.

 

 

 

لازم به ذکر است که کمربندی شمالی رباط کریم این شهر را از چهار نقطه اصلی به اتوبانهای تهران-ساوه و قم متصل می سازد این پروژه از سالها قبل از روی کار آمدن آقای مهندس قربانی در دستور کار قرار داشت ولی با توجه به مشکلات پیش رو اجرا نگردید و با تغییر مدیریت در شهر رباط کریم و با عزم جزم مجموعه اجرای این طرح در اولویت کاری قرار گرفت و بحمدالله با توان و پشتکار ایشان این طرح به ثمر رسید.

اجرای زیرگذر تقی آباد"پروژه عملیات زیرگذر تقی آباد،شیرین دره درمسیر راه آهن تهران-خرمشهر با هزینه ای بالغ بر 200/000/000 ریال تقی آباد را به شیرین دره متصل نموده است و در رفع بار ترافیکی منطقه تاثیر بسزایی داشته است.


یکی از مهم ترین اقدامات شهرداری از سال 82 تا 86 احداث کمربندی شمالی شهر رباط کریم به طول حدود 8 کیلومتر از میدان شهید دکتر بهشتی به زیرگذر تقی آباد به میدان آزادگان و از میدان مزبور به میدان شهیدآبشناسان که حدود بیش از پنج هکتار دارد؛میدان شهید دکتر بهشتی و میدان شهید آبشناسان همزمان با اجرای طرح کمربندی یادگار حضرت امام (ره) احداث گردیده است.

اجرای فضای سبز، جدولگزاری، آسفالت، خط کشی، نصب روشنایی همزمان با اجرای طرح در پروژه مذکور انجام گرفته است.

تصاویر قدیمی از اجرای پروژه:

کمربندی شمالی آزادگان رباط کریم

کمربندی شمالی آزادگان رباط کریم

کمربندی شمالی آزادگان رباط کریم - در حال اجرا

کمربندی شمالی آزادگان رباط کریم

نوشتن دیدگاه

با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما برای رسیدن به اهداف خود در امر خدمت صادقانه به مردم یاری کنید.
با تشکر - علیرضا قربانی


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید