قدردانی مردم صالحیه از زحمات مهندس علیرضا قربانی

قدردانی مردم شهر صالحیه از مهندس قربانی به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه جمع کثیری ازمردم شهر صالحیه اعم از اقشار مختلف  با ارسال نامه ای به دفتر مهندس علیرضا قربانی  از زحمات ازرنده و تلاش های شبانه روزی و مضاعف شهردار صالحیه در ارائه خدمات به شهر و شهروندان و همچنین اجرای 12پروژه ی هم زمان و متعدد در سطح شهرصالحیه، تشکر و قدردانی نمودند.

فرماندار شهرستان بهارستان از پروژه های عمرانی شهر صالحیه بازدید نمود

بازدید فرماندار بهارستان از شه صالحیه فرماندار شهرستان بهارستان با حضور در شهرداری صالحیه به منظور بررسی پروژه های اجرائی عمرانی با شهردار و اعضاء شورای اسلامی این شهر دیدار و با بازدید از چندین پروژه متعدد عمرانی از نزدیک در جریان آخرین عملیات اجرایی این پروژه ها قرار گرفت .

مبلمان شهری و پیاده روسازی همچنان در صالحیه ادامه خواهد داشت

مبلمان شهری شهر صالحیه به منظور تسهیل در تردد شهروندان و ایجاد فضاهای مکث برای پیاده روی،شهرداری صالحیه اقدام به احداث و مناسب سازی پیاده رو ها درسطح شهر به ویژه خیابان16متری شهدای شرقی و غربی با نصب چراغهای تزیینی می نماید.

مدیر کل دفتر فنی استانداری از شهرصالحیه بازدید نمود

 به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه مديركل دفتر فني استانداري تهران مهندس سلیم آبادی به همراه شهردارصالحیه،رئیس شورای اسلامی شهر از چندين طرح عمراني در شهر صالحیه بازديد کرد .

بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر

 در روز شنبه مورخ13/7/93با حضور شهردار و رئیس محترم شورای اسلامی شهر،معاونین حوزه فنی و خدمات شهری،مسئولین واحدهای فضای سبز و خدمات شهری از پروژه های عمرانی و فضای سبز و خدمات شهری بازدید بعمل آمد.

برگزاری یادواره 20شهید شهر صالحیه

 به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، برنامه ای تحت عنوان یادواره 20شهید شهر صالحیه درمسجد جامع حضرت صاحب الزمان(عج) با حضورجمعی از مسئولین ادارات شهرستان بهارستان  و مهندس علیرضا قربانی شهردار شهر صالحیه به همراه خانواده های معظم شهدا و عموم مردم برگزار شد.

مزار شهدای دفاع مقدس در امامزاده باقر(ع) غبارروبی شد

 مهندس علیرضا قربانی در غبارروبی مزار شهدای شهر صالحیه:باید قداست و احترام مزار دلیر مردانی را که هشت سال از تمامیت ارضی مملکت اسلامی مان دفاع کردند را همواره پاس بداریم.