مهندس علیرضا قربانی بر مسند شهرداری صالحیه تکیه زد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری صالحیه،صبح روز سه شنبه93/2/16 طی برگزاری جلسه ای تحت عنوان معارفه ، از سوی اعضای شورای اسلامی شهر صالحیه ، مهندس علیرضا قربانی به‌عنوان سرپرست شهرداری صالحیه به کارکنان   این مجموعه معرفی گردید.

  در ابتدای این جلسه محمد رضا دهقان نیری رئیس شورای اسلامی شهر صالحیه با ایراد متنی کوتاه به بیان اوضاع و احوال شهر پرداخت و در ادامه مهندس علیرضا قربانی شروع به صحبت نموده و ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد شورای اسلامی شهر صالحیه  به وی ،با بیان سوابق کاری خود در گذشته اشاره نمود:بنده در تمامی رده‌های مدیریتی شهرداری رباط کریم ، معاون شهردار ملارد،فرمانداری کرج، شهردار ماهدشت تا آخر دوره سوم، و حوزه عمرانی استانداری تهران فعالیت داشته‌ام و از سال 87الی 89 در شهرداری گلستان به‌عنوان شهردار مشغول به خدمت رسانی بوده‌ام. وی در ادامه با بیان اینکه  نیروهای شاغل در شهرداری صالحیه  افراد خدوم و زحمتکشی می‌باشند اضافه کرد:شهر صالحیه پتانسیل بسیار خوبی برای پیشرفت در زمینه‌های مختلف شهرسازی در سطح شهرستان بهارستان را دارد که متاسفانه در سالهای اخیر با افت و خیزهای فراوان همراه بوده است  که می‌طلبد با روحیه جهادی برای بهبود هرچه بیشتر این شهر کارهای جهادگرایانه ای انجام گیرد. وی افزود:تمام توان خود را در راستای منافع شهر به کار می‌گیرم و در این راه دست تمامی افرادی را که زحمت کش و خدوم باشند را بوسه می‌زنم. مهندس قربانی در آخر جلسه اظهار داشت : از تمامی توان مسئولین استان تهران و شهرستان بهارستان جهت عمران و آبادانی هر چه بیشتر شهر صالحیه با وحدت و همدلی  استفاده خواهیم نمود.

دیدگاه‌ها  

 
+1 #1 جواد 1394-06-30 15:35
باسلام
جناب مهندس قربانی
شهردار نمونه منطقه ی بهارستان
بعنوان یک شهروند بومی منطقه صالحیه
انقلاب عمرانی و جهش ده ساله ی شما رو در این دوسال اللخصوص شش ماه گذشته در منطقه را تبریک میگوییم و به خود میبالیم که شهر کوچک خود را دست معمار بزرگی چون شما نهادیم.....
خدا قوت
انشاله که هر روزتان پیروز تر از روزهای گذشته باشد و موفقیت شما خاری باشد در چشمان دشمننان شما....
باتشکر
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما برای رسیدن به اهداف خود در امر خدمت صادقانه به مردم یاری کنید.
با تشکر - علیرضا قربانی


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید