ملت بزرگ ایران پیروز مذاکرات هسته‌ای بود

 ملت بزرگ ایران پیروز مذاکرات هسته‌ای بود شهردار صالحیه در پیامی اعلام کرد؛ ملت بزرگ ایران پیروز مذاکرات هسته‌ای بود، چرا که این ملت با مقاومت و ایستادگی خود اعضای گروه 5+1 را پای میز مذاکرات نشاند .

مهندس علیرضا قربانی در پیامی موفقیت تیم هسته ای در مذاکرات "وین" اتریش را تبریک و اظهار داشت : مذاکرات هسته‌ای 23 ماه به طول انجامید و خوشبختانه این مذاکرات با پیروزی ملت ایران به پایان رسید.

وی تصریح کرد: اعضای تیم مذاکره‌کننده ایران که به اذعان گروه 5+1 از قدرت بالایی در مذاکرات برخوردار بودند، به خوبی توانستند از حق مردم ایران در برابر شش قدرت برتر جهان دفاع کرده و در نهایت پیروزی را نصیب ایرانیان کنند.شهردار صالحیه به رسمیت شناختن ایران هسته‌ای در دنیا را مهم‌ترین دستاورد مذاکرات دانست و بیان داشت: از این پس دیگر تمام دنیا ایران هسته‌ای را به رسمیت شناخته و بعد از چندین ماه ایران توانست به خواسته‌های خود برسد.

علیرضا قربانی بیان داشت: موفقیت تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات هسته‌ای نتیجه سال‌ها ایستادگی و مقاومت مردم در برابر فشارها و تنگناهای اقتصادی است؛ که انشاءا... در پرتو این پیروزی شاهد اعتلای روزافزون عزت و اقتدار نظام اسلامی، آسایش و امنیت مردم، موفقیت مسئولین و پیشرفت و ترقی کشور باشیم.

نوشتن دیدگاه

با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما برای رسیدن به اهداف خود در امر خدمت صادقانه به مردم یاری کنید.
با تشکر - علیرضا قربانی


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید