تجهیز ناوگان پلیس راهور شهر صالحیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه؛ شهردار صالحیه با تاکید بر تعامل، همدلی و همراهی کامل پلیس راهور با مدیریت شهری، هماهنگی شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی، را قابل تقدیر دانست و اظهار کرد: تعامل مدیرت شهری با نیروی انتظامی بسیار مطلوب است.

 

 مهندس قربانی با بیان این مطلب در جلسه تقدیر و تشکر از فرماندهی نیروی انتظامی گفت: تجربه نشان داده که ارتباط قانونی و تعامل بیشتر میان شهرداری و پلیس، اثرات مطلوبی در جامعه برجا گذاشته است.

این مدیر شهری افزود: اگر دلها به هم نزدیک باشد بی شک نتیجه کار بسیار مطلوب و اثربخش خواهد بود؛در پرتو صفا، صمیمیت و جوانمردی است که می توان در جهت اقدامات ماندگار و خدمت به مردم گام برداشت.

مهندس قربانی در پایان با بیان اینکه تعامل خوبی بین پلیس راهور و شهرداری وجود دارد ابراز امیدواری کرد و افزود : امیدوارم این تعامل در جهت حل مشکلات شهر و شهروندان مستحکم تر شود.

همچنین سرهنگ عبدالمالکی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در ادامه گفت: تعامل شهرداری صالحیه و پلیس راهور مشکلات حوزه ترافیک منطقه را رفع می کند.

شایان ذکر است شهرداری صالحیه با واگذاری یک دستگاه موتور سیکلت با تمام امکانات و تجهیزات، تحویل نیروی انتظامی شهرستان بهارستان جهت راه اندازی پلیس راهور شهر صالحیه اقدام نمود.

نوشتن دیدگاه

با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما برای رسیدن به اهداف خود در امر خدمت صادقانه به مردم یاری کنید.
با تشکر - علیرضا قربانی


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید