خروج از بن بست شهری

شهردار صالحیه ابعاد پروژه بزرگ خروج از بن بست شهری و اتصال صالحیه به اسلامشهر را تشریح کرد.

بر اساس این گزارش، شهردار صالحیه در گفتگو با خبرگزاری مهر از پروژه اتصال صالحیه به واوان و خروج شهر از بن بست گزارش می دهد .

➕علیرضا قربانی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به اهمیت خروج صالحیه از بن بست و اراده مدیریت شهری در تحقق این مهم،عملیات اتصال سی متری ولیعصر (عج) به خیابان سردار جنگل شهرک واوان اسلامشهر در سال ۹۵ آغاز شد .➕وی ادامه داد: امتداد خیابان سی متری ولیعصر (عج) به طول ۲۰۰ متر و در مساحت ۶۰۰۰ متر مربع در سال ۹۴ انجام شد و به منظور اصلاحات هندسی و تداوم این کریدور به سایر محدوده های شهر،میدان شهید بهشتی در انتهای سی متری ولیعصر (عج) احداث شد.

➕قربانی با تاکید بر اهمیت این پروژه در تردد وسایل نقلیه نیز گفت: این مسیر دو عارضه طبیعی به نام رودخانه سیاه آب و سالور (کرج) قرار دارند که مدیریت شهری برای اجرای طرح ناگزیر به پیش بینی و جانمائی دو عرشه پل بر روی هرکدام به طول مجموعا ۱۱۰ متر است.

➕شهردار صالحیه تصریح کرد: اجرای پل سیاه آب در قدم نخست عملیاتی شد و پس از اجرای ۹۰۰ متر از طول این کمربندی،پروژه به مرحله خطیر و حساس پل وحدت بر روی بستر رودخانه سالور رسید .

➕وی به جزئیات این پروژه بزرگ پرداخت و افزود ؛این پل بطول ۹۰ متر با اجرای ۱۰ پایه بتنی به قطر یک و نیم متر مربع،حفاری ۶۴ شمع و بتن ریزی در بزرگای ۲۰۰ هزار متر مکعب،توانسته فاز نهائی کمربندی صالحیه - واوان را به خود اختصاص و بزرگترین پروژه مواصلاتی شهرستان را برای خود ثبت نماید .

➕قربانی در ادامه تاکید کرد ؛با توجه به آنچه که ذکر آن گذشت،این پروژه به مرحله جدی تری در سال ۹۷ رسیده و به همراه رینگ دور شهر در مسیر سی متری فشارقوی در ۷ کیلومتر به بهره برداری خواهد رسید .

➕وی در پایان اذعان داشت ؛شهرداری صالحیه در سال جدید پروژه های دیگری را نیز جهت تقویت شبکه دسترسی در دستور کار قرار داده است که محدوده شمال غربی شهر را به شهر گلستان متصل می نماید و ساماندهی محله نقاوت را بطور اساسی تکمیل خواهد کرد .

نوشتن دیدگاه

با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما برای رسیدن به اهداف خود در امر خدمت صادقانه به مردم یاری کنید.
با تشکر - علیرضا قربانی


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید