در تازه ترین شماره نشریه بصیرت سبز منتشر شد

مصالحیههر تایید مجدد مسئولین عالی شهرستان بر اقدامات و عملکرد بی نظیر شهردار و اعضای شورای شهر صالحیه


به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، شماره ۹۴ نیمه دوم آبان ماه ۱۳۹۷ بصیرت سبز با تیتر "مهر تایید مجدد مسئولین عالی شهرستان بر اقدامات و عملکرد بی نظیر شهردار و اعضای شورای شهر صالحیه" به نقل از حسن نوروزی نماینده مجلس نوشت:

انسجام و مدیدریت یکپارچه در شهر صالحیه، در کشور نمونه است. امروز که در شهرهای کشور، شوراها و شهرداران با چالش های عدیده ای مواجه هستند، صالحیه در سایه مدیری توانمند و مجموعه شورائی همدل، تبدیل به عمرانی ترین شهر ایران شده است.

بصیرت سبز همچنین در صفحه 6 همین شماره در گزارشی به شرح ذیل از بازدید میدانی سرهنگ سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان بهارستان از پروژه های عمرانی شهرداری صالحیه خبر داد و تصریح کرد :  
سرهنگ سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان بهارستان با حضور در دفتر شهردار صالحیه،با مهندس قربانی، محمدرضا دهقان نیری رئیس شورای اسلامی شهر،میثم بابائی رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان،مهندس محمد دهقان و سید محمد واقفی اعضای شورای اسلامی شهر دیدار و گفتگو کرد ‌.

این نشست که با مرور مهمترین دستاوردهای عمرانی و خدماتی شهرداری صالحیه در ۵ سال اخیر همراه بود،به تشریح جزئیات ۱۰ پروژه بزرگ و در حال اجرای مواصلاتی،تفریحی و فرهنگی مدیریت شهری پرداخته شد .

در ادامه این نشست سرهنگ سلیمانی با همراهی حاضرین و به منظور بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری صالحیه،در محل پارک خطی نهج البلاغه،پارک بانوان،جهاد دانشگاهی علامه طباطبایی،خیابان نقاوت،بوستان یاس،اتصال صالحیه - واوان،بوستان ولایت،شهربازی حاضر شد و از نزدیک فعالیت های شبانه روزی مدیریت شهری را به تماشا نشست .

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان بهارستان در حاشیه این بازدید با بیان اینکه در صالحیه کار و تلاش جهت بهتر شدن زندگی شهروندان به خوبی احساس می شود گفت :
اقدامات گسترده شهرداری و شورای صالحیه،معنای دقیق خدمت و گام محکم برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی است .
نوشتن دیدگاه

با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما برای رسیدن به اهداف خود در امر خدمت صادقانه به مردم یاری کنید.
با تشکر - علیرضا قربانی


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید