افتتاح پروژه های عمرانی شهر صالحیه با حضور استاندار تهران
در آخرین روز از هفته دولت، آیین افتتاح پنج پروژه شاخص عمرانی و خدماتی در صالحیه با حضور استاندار محترم تهران و هیئت همراه برگزار شد.  به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه؛ در آخرین روز از هفته دولت، آیین افتتاح پنج پروژه شاخص عمرانی و خدماتی در صالحیه با حضور استاندار محترم تهران و هیئت همراه برگزار شد.

در این مراسم بهره برداری از پروژه هایی مانند: پروژه کمربندی آیت ا... هاشمی رفسنجانی(رینگ دور شهر)، مجموعه تفریحی شهربازی صالحیه ،بزرگترین آبنمای شهرستان بهارستان در صالحیه، بوستان ۳ هکتاری ولایت و همچنین مجموعه فرهنگی هنری و کتابخانه شهید صادق امامی صورت پذیرفت.

علیرضا قربانی شهردار صالحیه در توضیحات خود پیرامون طرح های شاخص افتتاحی اظهار داشت: براساس توزیع عادلانه امکانات شهری  و نیازسنجی کارشناسی شده در اقصی نقاط شهر به تعریف و اجرای این پروژه ها همت گماشته ایم تا با خدمت رسانی مطلوب شهروندان از سطح رفاه نسبی برخوردار شوند.

وی تصریح کرد: با توجه به تمام تلاش‌های اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری صالحیه در راستای ارتقا سرانه‌های مختلف و افزایش کیفیت ارائه خدمات شهری، این پنج پروژه شاخص عمرانی را با اعتباری بالغ بر ۴۳۰ میلیارد ریال اجرایی نموده که امیدواریم گامی مثبت در جهت افزایش هرچه بیشتر رضایت شهروندی پیموده باشیم.

قابل ذکر است در این مراسم محسنی بندپی استاندارمحترم تهران و هیئت همراه جهت تجدید میثاق با آرمان های شهداء بر مزار شهیدان شهر در آستان مقدس امامزاده باقر.ع. حضور یافتند.

نوشتن دیدگاه

با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما برای رسیدن به اهداف خود در امر خدمت صادقانه به مردم یاری کنید.
با تشکر - علیرضا قربانی


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید