نشست تخصصی مسئولین بازرسی فرمانداریها و شهرداریهای استان تهران

نشست تخصصی مسئولین بازرسی فرمانداریها و شهرداریهای استان تهران با محوریت میز خدمت در تالار ولیعصر(عج) شهرصالحیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه ، صبح روز سه شنبه دوازدهم شهریور ماه، نشست تخصصی مسئولین بازرسی فرمانداریها و شهرداریهای استان تهران با حضور علیرضا قربانی شهردار صالحیه، محمدرضا دهقان نیری رئیس شورای اسلامی شهر صالحیه، داوریان معاون مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران؛ وکیلی معاون آموزش و پژوهش اداره کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری تهران و مدیران بازرسی فرمانداری ها و شهرداریهای استان تهران با محوریت میزخدمت در تالار ولیعصر(عج) شهرصالحیه برگزار شد.

 در این نشست که به میزبانی شهرداری صالحیه برگزار گردید در خصوص ضرورت اجرای ماده ۱۷ تصویب نامه شورای عالی اداری کشور و لزوم ارائه خدمات به مردم صرفا از طریق میز خدمت حضوری و الکترونیکی موضوعاتی طرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه توسعه خدمات فیزیکی و الکترونیک، مناسب سازی فضای پاسخگویی و رسیدگی به شکایات منصفانه ارباب رجوع، تمرکز گرایی و دوری از موازی کاری در اجرای حقوق شهروندی از جمله راهکارهای ویژه در خصوص افزایش سطح رضایتمندی مراجعین قلمداد گردید.


گفتنی است این نشست با برگزاری کلاس آموزشی پیرامون میز خدمت و راهکارهای رضایتمندی مراجعین ادامه یافت.

شهردار صالحیه: میز خدمت مانع از تضییع منافع به حق مراجعین می شود

علیرضا قربانی شهردار صالحیه در نشست تخصصی طرح استقرار میز خدمت در جمع مدیران بازرسی فرمانداری و شهرداری های استان تهران از فوائد این اقدام اجرایی گفت.

بر اساس این گزارش، علیرضا قربانی شهردار صالحیه در نشست تخصصی طرح استقرار میز خدمت در جمع مدیران بازرسی فرمانداری و شهرداری های استان تهران در خصوص فوائد این اقدام اجرایی گفت: این اقدام به منظور تکریم منزلت والای شهروندان و با هدف جلوگیری از تضییع حقوق ارباب رجوع مهم تلقی می گردد.

وی ادامه داد: در همین راستا طرح اسقرار میز خدمت با شعار ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد در شهرداری صالحیه آغاز به کار نموده است.

این مدیر شهری هدف از این اقدام را افزایش بهره وری و ایجاد زیرساخت لازم برای پیشگیری از سرگردانی مراجعین قلمداد نموده و گفت: انجام تمامی خدمات از طریق میز خدمت و در قالب گردش الکترونیکی صورت می گیرد تا علاوه بر صرفه جویی در وقت هیچگونه شبهه ای در فرایند انجام کار وجود نداشته باشد.

قربانی در خاتمه تصریح کرد: این اقدام خدمت رسان عاملی جهت افزایش ضریب اطمینان و جلوگیری از برقراری ارتباطات اداری خارج از ضابطه و ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد مفید تلقی می گردد.

نوشتن دیدگاه

با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما برای رسیدن به اهداف خود در امر خدمت صادقانه به مردم یاری کنید.
با تشکر - علیرضا قربانی


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید