قربانی: امروز صالحیه در زمینه خدمات عمرانی و زیرساختی حرف هایی برای گفتن داردشهردار صالحیه در نشست مشترک شهرداران استان تهران از پیشرفت های محسوس شهر صالحیه در حوزه خدمات عمرانی و زیرساختی گفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، علیرضا قربانی در نشست مشترک شهرداران استان تهران با اشاره به گام های بلند مدیریت شهری صالحیه در توسعه و تحول شهری اظهار داشت:
از زمان قبول تصدی در دوره چهارم شورای اسلامی شهر تاکنون اقدامات موثر و مطلوبی در جهت ارتقاء عمران و آبادانی شهری برداشته ایم  که اجرای یکصد پروژه شاخص در عموم حوزه های مدیریت شهری موید این نکته است.

وی با مهم برشمردن وحدت رویه مطلوب میان اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری صالحیه گفت:
برنامه ریزی و اجرای برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت شهرداری صالحیه حاصل وفاق رویه میان این اعضا و همچنین مدیران مرتبط در سطح شهرستان بهارستان است که موجب بهره مندی و رضایت مردم قرار گرفته است.

وی پروژه هایی مانند: ساماندهی کانال سیاب، بوستان خطی نهج البلاغه، بوستان ولایت، عملیات عمرانی در تعریض جاده امامزاده باقر(ع)، کمربندی آیت ا... هاشمی رفسنجانی و رینگ دور شهر، پارک اختصاصی بانوان، ساختمان سرای محله و... را از شاخص ترین اقدامات عمرانی شهرداری صالحیه قلمداد کرد و گفت: بخش قالب این پروژه ها برای اولین بار در سطح شهرستان بهارستان مورد احداث و بهره برداری عموم قرار گرفته است.

شهردار صالحیه در پایان با اشاره به بهره برداری از مجتمع فرهنگی هنری شهرداری صالحیه مزین بنام شهید امامی در زمینی به مساحت 2300 مترمربع، مجموعه شهربازی صالحیه در زمینی به مساحت 7000 مترمربع با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در قالب BOT از اقدامات موثر شهرداری برشمرد و اظهار داشت:
با توجه به شرایط خاص اقتصادی و تنگنای دولت در تخصیص بودجه این قبیل اعمال سبب کمک دهی به مجموعه شهرداری ها می گردد که توسعه و تحول شهری را بهمراه دارد.


نوشتن دیدگاه

با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما برای رسیدن به اهداف خود در امر خدمت صادقانه به مردم یاری کنید.
با تشکر - علیرضا قربانی


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید